Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail

Co léčíme:

Otorinolaryngologie (ORL) je obor zabývající se diagnostikou a léčbou chorob krku, ucha, nosu, hltanu, hrtanu, včetně poruch sluchu a hlasu.

ORL oddělení v Novém Jičíně zajišťuje péči v plné šíři oboru. Nabízí široké spektrum operativy v celkové i lokální anestezii, dětských i dospělých pacientů. V rámci Komplexního onkologického centra se zaměřuje na diagnostiku a léčbu pacientů s nádory v oblasti hlavy a krku. Významnou oblastí je dále chirurgická léčba onemocnění štítné žlázy, plastické operace ušních boltců a nosu, endoskopická endonasální chirurgie nosu či diagnostika a léčba chrápání a spánkové apnoe.

Základní informace

Oddělení disponuje 24 lůžky, jeden jednolůžkový pokoj je veden jako nadstandardní, jeden pokoj je vyhrazen a vybaven pro dětské pacienty. Pokud to kapacitní možnosti dovolují, umožňujeme a preferujeme hospitalizaci dítěte s rodičem. O děti pečuje zkušená zdravotní sestra. Speciálními pedagogy je během dopoledne zajištěn program pro děti předškolního věku.o:

Návštěvy

Po- Ne 14:00 - 18:00

Pohotovost

Je zabezpečena pohotovostní služba pro akutní a neodkladné stavy mimo ordinační hodiny 24 hodin denně, lékař je trvale přítomen na pracovišti.

Odkud k nám pacienti jezdí na pohotovost (viz mapa), okolní pohotovosti jsou v Ostravě (Poruba, Fifejdy), v Opavě, v Olomouci, Zlíně a Frýdku Místku

Fotogalerie


Naprostou samozřejmostí je lidsky vlídný a individuální přístup ke každému pacientovi.