Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 556 773 111

Pracoviště

Oddělení ORL a chirurgie hlavy a krku

Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Slide thumbnail
Specializovaná péče ORL oddělení Nemocnice AGEL Nový Jičín

Video: Specializovaná péče ORL oddělení

Oddělení se v plné šíři oboru zabývá diagnostikou a léčbou chorob krku, ucha, nosu, hltanu i hrtanu, včetně poruch sluchu a hlasu. Nabízí široké spektrum operativy v celkové i lokální anestezii, a to u dětských i dospělých pacientů. V rámci spolupráce s AGEL Komplexním onkologickým centrem se zaměřuje na diagnostiku a léčbu pacientů s nádory v oblasti hlavy a krku – dutiny ústní, jazyka, mandlí patrových, nosu, hltanu, hrtanu, krčních uzlin, slinných žláz, štítné žlázy a kůže obličeje a krku. Lékaři novojičínského ORL oddělení pravidelně přednášejí na mezinárodních sympoziích a mají zkušenosti ze zahraničních stáží. Oddělení disponuje 24 lůžky, 2 nadstandardní pokoje jsou nově zrekonstruovány. Jeden pokoj je vyhrazen pro dětské pacienty a jejich rodiče.


Naprostou samozřejmostí je lidsky vlídný a individuální přístup ke každému pacientovi.

Návštěvní hodiny

Pracovní dny: 14.00 – 17.00 hodin
Víkendy a svátky: 14.00 – 17.00 hodin

Onkologická diagnostika a operativa

K diagnostice onkologických onemocnění je na všech ambulancích k dispozici NBI endoskopie s možností zachycení časných stádií nádorového onemocnění. V rámci léčby jsou na oddělení používány nejnovější chirurgické metody včetně CO2 laseru či radiofrekvenční ablace.

Chirurgie štítné žlázy

Oddělení má již více než 20-ti letou zkušenost s operativou štítné žlázy a příštítných tělísek. Ročně je operováno přes 100 pacientů.

Léčba chrápání a spánkové apnoe

Moderně vybavená akreditovaná spánková jednotka při ORL oddělení provádí diagnostiku a léčbu chrápání a spánkové apnoe. Chirurgické řešení ronchopatie je prováděno za použití CO2 laseru či radiofrekvenční ablace. Více informací k léčbě chrápaní a spánkové apnoe

Dětští pacienti

Pro dětské pacienty a jejich doprovod je vyhrazen jeden samostatný pokoj s nově zrekonstruovanou koupelnou a jeden nadstandartní pokoj. Nejčastějšími výkony u dětí jsou adenoidektomie, tonzilotomie, tonzilektomie a estetická operativa ušních boltců. Pokud to kapacitní možnosti dovolují, umožňujeme a preferujeme hospitalizaci dítěte s rodičem. O děti pečuje zkušená zdravotní sestra. Speciálními pedagogy je během dopoledne zajištěn program pro děti předškolního věku.

Plastická chirurgie

V rámci ORL oboru jsou prováděny korekční, estetické a funkční operace nosu a ušních boltců, a dále plastiky při řešení zhoubných nádorů kůže obličeje.


Fotogalérie oddělení

Kontakty:

Pohotovost
556 773 335, 556 773 436
Objednání k vyšetření
556 773 637
Objednání k operačnímu zákroku
556 773 637 (13:30 – 14:30)
Oddělení
556 773 335
Oddělení se nachází v přízemí chirugického pavilonu, v budově č. 3.